Forum

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Jaké máte zkušenosti nebo zažitky ze Španělska???

Zima v Čechách

Martin K., České Budějovice | 01.08.2013

Ahojte všichni, nevím jak vy, ale já už poslední roky fakt nemám rád zimu, vždy cestuju někam k moři, Thajsko, atd. ale Španělsko mě zatím nenapadlo! Díky za tip!

Re: Zima v Čechách

Správce | 01.08.2013

Ano, v zimě se zde můžete doslova opalovat! Odpoledni teploty dosahují až 20° :) ....

https://www.youtube.com/watch?v=mDY23chgDB8

tady je odkaz na ukazku Španělských Vánoc:)

Ceny

matrix | 30.07.2013

Ve Španělsku jsem pobýval 3 roky a stále se tam vracím, ceny za živobytí jsou velice nízké i pro Čecha. Práci tam však nehledejte. Předběhli nás tam Ukrajinci. :) Vamos a la playa!

Počasí

Iva | 30.07.2013

Ve Španělsku jsem byla několikrát a musím říct, že červenec a srpen jsou velice horké měsíce a dají se přežít jen po krk ve vodě. Škoda že málo lidí jezdí mimo sezonu.Procestovali jsme v listopadu celou Andalusii, podívali jsme se na Gibraltar a na skok do Portugalska, příjemné počasí, žádná vedra a málo lidí.

Nemovitost

Patrik | 30.07.2013

Já bych koupil hned nějakou nemovitost. Hlavní problém jsou - jak jinak - prachy. Možná se tady najde někdo, kdo by chtěl něco koupit napůl? Znám tři lidi, co dali dohromady peníze a koupili takto nemovitost někde v Alpách a pak u moře, myslím že dokonce ve Španělsku. Chce to toleranci samozřejmě.

lyžování ve Španělsku

Jana | 30.07.2013

Známí si koupili větší apartmán na Orihuela Costa a od podzimu do jara tam jezdí lyžovat do Sierra Nevada a za hodinu po lyžování jsou v restauraci na pláži u moře v tričku. To bych brala taky.

<< 304 | 305 | 306 | 307 | 308

Přidat nový příspěvek